Skoč na obsah Skoč na menu
Hore

logo

SK EN
TODAY 29. September 2020


Zažite s nami ešte viac zábavy !

 Holidaypark Kováčová pripravil pre návštevníkov vo vybraných dňoch a hodinách atraktívny program.

Potešia vás  aktivity ako aqua dance, aqua aerobic, alebo cvičenie s fyzioterapeutom. Deti sa zabavia v súťažiach s príjemnou animátorkou, dokonca môžu vyhrať aj drobné ceny. Harmonogram aktivít nájdete tu

Voda v bazénoch Holidayparku Kováčová je termálna a minerálna. Vo vnútornom relaxačnom bazéne má teplotu 32 ° C, čo sú ideálne podmienky pre plávanie bábätiek a detí. Bude nás tešiť, keď túto možnosť so svojimi najmenšími využijete aj vy. Informácie o možnosti plávania bábätiek nájdete tu

Celoročná rýchloobslužná reštaurácia
Rýchle a príjemné stravovanie, slnečná terasa. Nachytajte bronz na najslnečnejšej a najväčšej terase v Holidayparku Kováčová z ponuky jedál v novovybudovanej klimatizovanej samoobslužnej reštaurácii, stoja za to!
Kapacita reštaurácie 60 miest, terasa 60 miest.
- bezhotovostné platby prostredníctvom čipových hodiniek, platba až pri opustení areálu aquaparku
- terasa zakrytá slnečníkmi, kde je pre každého dostatok tieňa
- neopakovateľná atmosféra
- kvalita a bohatý výber jedál a nápojov

Vnútorný tobogán
Zábavná jazda, trochu adrenalínu, termálna voda, zábava s deťmi a rodinou. To všetko môžete zažiť na vnútornom tobogáne pre všetky vekové kategórie a počas celého roka. Na tobogán sa nastupuje v krytej časti bazénovej haly, rovnako v tejto krytej časti tobogán končí.
Parametre:
- dĺžka 60 m
- štart – stop systém na fotobunku so semaforom
- časomiera pre odmeranie dĺžky trvania jazdy

Vonkajší sedací hypertermálny bazén
Vybudovali sme pre vás nový sedací bazén napúšťaný termálnou vodou s liečivého vrtu v Kováčovej. Teplota vody v bazéne dosahu je 38°C. Do bazénu sa vstupuje z krytej celoročnej bazénovej haly. V sedacom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a na vlastnej koži pocítiť blahodárne účinky pravej termálnej vody z Kováčovej na ľudský organizmus.
Odporúčaná dĺžka pobytu - 20 minút.
fv.jpg

kovacova.jpg

 SEND
YOUR QUESTION